رمز خود را فراموش کرده اید ؟

بهترین برنامه ها برای تولید محتوا در اینستاگرام

آیا شما به دنبال راه های جدید برای تولید محتوا در اینستاگرام خود هستید؟ برنامه های زیادی وجود دارد که به شما کمک می کنند تا بتوانید محتوای خوبی برای اینستاگرام تولید کنید. ما بهترین ابزار ها را انتخاب کردیم تا به شما کمک کنیم.

نرم افزار ویرایش عکس

اینستاگرام دارای چند گزینه برای ویرایش عکس است ولی نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که ویژگی و امکانات بیشتری دارند. ما نرم افزارهای مختلفی بررسی کردیم و دریافتیم که Snapseed یکی از بهترین برنامه ها برای ویرایش عکس است که توسط گوگل توسعه یافته.

مواردی از ویژگی های Snapseed در زیر لیست شده است :

  • HEALING : حذف مواردی که نمیخواهید مثل پسزمینه عکس
  • WHITE BALANCE :تصحیح رنگ تصاویر
  • DETAILS : ساختار عکس را میتوان تغییر داد
  • PERSPECTIVE : تنطیم خطوط عکس
  • BRUSH : انتخاب بخشی از تصویر که میخواهید نور ، روشنایی و ... تنظیم کنید

این برنامه با فایل های JPEG  و RAW کار می کند و کارکردن با آن بسیار راحت است.

STORIES خلاقانه در اینستاگرام

در استوری اینستاگرام فقط امکان قرار دادن عکس تمام صفحه یا  سایز کوچکتر با پس زمینه رنگی که توسط خود اینستاگرام تولید میشود وجود دارد. برای اینکه استوری های جذاب تری داشته باشید از برنامه UNFOLD استفاده کنید که دارای 25 تا قالب رایگان و بیشتر از 60 قالب پولی است. با استفاده از این قالب ها میتوانید چند تصویر با هم ادغام کنید و یا یک عکس در قالب جذاب قرار دهید.

یکی دیگر از محدودیت ها در اینستاگرام انتخاب فونت است در UNFOD شش فونت رایگان وجود دارد که شما میتوانید فاصله بین حروف تنظیم کنید و یا فونت ها را BOLD یا ITALICS کنید.

پیدا کردن بهترین هشتگ

یکی از بهترین راه های افزایش بازدید شما در اینستاگرام استفاده از هشتگ است. تعدادی از هشتگ های موثر تر از بقیه هشتگ ها هستند. برای پیدا کردن این نوع هشتگ ها ما به شما ابزار آنلاین display purposes معرفی میکنیم کافی  است کلمه مورد نظر خود را در کادر جستجو وارد کنید لیستی از هشتگ های مرتبط و امتیازات و مقدار محبوبیت برای شما نمایش داده میشود.

پلن برای ارسال محتوا

زمانبندی قرار دادن محتوا در پیج اینستاگرام شما باید بسیار شبیه به صفحه اصلی سایت شما باشد. یکی از راه های مدیریت پست ها استفاده از نرم افزار Visual Instagram Planner است این ابزار مفید به شما امکان میدهد که پیش نمایشی از پست خود را قبل از انتشار ببینید. به صورت ایده آل باید چند پست آماده داشته باشید تا بتوانید به صورت درست زمانبندی کنید.فقط کافی است عکس را بکشید و رها کنید و تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کنید.

ویرایش ویدئو های اینستاگرام

لازم نیست ویرایشگر حرفه ایی باشید یا برای ویرایش ویدئو های خود بودجه زیادی صرف کنید نرم افزار Filmaraبرای دکستاپ و رایانه های شخصی در دسترس است به شما امکان انتخاب نسبت ابعاد 9:16 برای استوری و نسبت ابعاد 1:1 برای پست را می دهد و امکاناتی مثل حذف سروصدا ، کنترل سرعت، تنظیم رنگ ، زوم ، موسیقی ، متن و ... میدهد.

اگر میخواهید فیلم  را در گوشی همراه خود ویرایش کنید برنامه Inshot به شما کمک میکند در فرمت مربعی و عمودی ویرایش کنید و در این برنامه میتوانید موسیقی ، صدا ، فیلتر ، متن اضافه کنید

بالا