رمز خود را فراموش کرده اید ؟

سرچ کنسول گوگل

وب سایت خود را در سرچ کنسول اضافه کنید

سرچ کنسول هم برای وب سایت و هم برنامه‌های تلفن همراه قابل استفاده است.سایت خود را به سرچ کنسول اضافه کنید. دقت کنید که نشانی اینترنتی سایت خود را اضافه کنید، از جمله: با www و بدونwww ، و تمام subdomain فرعی (example.com، m.example.com، pets.example.com).

سایت خود را تایید کنید. تایید هویت ثابت می‌کند که شما صاحب وب سایت هستید. تا زمانی که هویت یک وب سایت تایید نشده، نمی‌توانید به هیچ اطلاعات جستجویی دسترسی داشته باشید. سایت‌های گوگل میزبان (مانند صفحات وبلاگ نویس یا Sites)به طور خودکار تایید می‌شوند. تائیدیه نرم افزار شما را تحت‌تاثیر قرار نمی‌دهد و یا عملکرد سایت را در نتایج جستجوی گوگل تحت‌تاثیر قرار نمی‌دهد.

نسخه‌ای از سایت خود را به عنوان سایت اصلی مشخص کنید. این مورد برای سایت‌هایی بکار می‌رود که صفحات میزبان را هم با www و بدون www ثبت کرده اند.

کاربرانی  که حق دسترسی به سرچ کنسول و دیدن داده‌های شما را دارند اضافه یا حذف کنید و یا تنظیمات سایت جستجوی گوگل را تغییر دهند، اضافه کنید. به حداکثر تعداد کاربرانی که میتوانید داشته باشید توجه کنید.

دستورالعمل‌های webmaster را بخوانید و دقت کنید که بهترین روش‌ها را دنبال کنید تا Google قادر به خزیدن (پیدا کردن)و شاخص گزاری  صفحات سایت شما و رتبه‌بندی مناسب آن‌ها کنید، و این که شما نباید هیچ کدام از دستورالعمل‌های کیفیت و قوانین گوگل را نقض نکنید.

لطفا یک فایل sitemap و یک فایل robots.txt را ارسال کنید تا به ما کمک کند درک کنیم کدام صفحات را باید در سایت شما کاوش کنیم.

یاد بگیرید چطور با سرچ کنسول کار کنید. اگر سایت شما بخوبی طراحی شده‌باشد، شما مجبور نخواهید بود که داده‌های سرچ کنسول خود را اغلب چک کنید، و در اغلب موارد زمانی که یک مشکل را تشخیص می‌دهیم به شما اطلاع خواهیم داد.

بالا