رمز خود را فراموش کرده اید ؟

سایت های خارجی برتر طراحی شده با وردپرس

در پست های قبلی برترین سایت های طراحی شده با وردپرس را به شما معرفی کردم و در این پست قصد دارم سایت های معروف خارجی که با وردپرس طراحی شده را معرفی میکنم

1.یاهو

یاهو هم جزو اون دسته از سایت‌هایی هست که در بخش‌های گوناگون خودش که شامل وبلاگ‌های مختلف یاهو به زبان‌های گوناگون و اخبار شرکت یاهو هستش از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای این بخش‌ها استفاده کرده است و دارای چندین بخش مشابه می‌باشد. اما وبلاگ اصلی یاهو که در آدرس ysearchblog.com در دسترس می‌باشد هم از وردپرس استفاده کرده و اونو به عنوان سیستم مدیریت محتوای خودش انتخاب کرده است. اما بعد از نقل و انتقالات پیش اومده ظاهرا زیاد بر روی وبلاگ فعالیت نداره و دارای بازدید انچنانی هم نیست، چرا که دارای رتبه الکسا جهانی 3 میلیون می‌باشد.

2.بنز

کمتر کسی است که با شرکت مرسدس‌بنز آشنایی نداشته باشه، این شرکت همونطور که میدونید در زمینه تولید انواع مختلفی از اتومبیل‌های سبک و سنگین فعالیت داره و اومده وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت خودش برای معرفی محصولات و اخبار شرکت انتخاب کرده است. رتبه الکسا جهانی این وبسایت هم در حال حاضر روی 13500 قرار داره، اگر شما هم دارای یک سری محصولات خاص هستید و یا اینکه حتی قصد راه‌اندازی سایت برای شرکت تولیدی خودتون دارید میتونید با مشاهده چنین سایت‌هایی یک قالب‌بندی زیبا انتخاب کرده و نسبت به پیاده‌سازی سایت خودتون با استفاده از وردپرس اقدام کنید. اینکه یک شرکت بزرگ که در زمینه ساخت خودرو در جهان حرفی برای گفتن داره و میاد وردپرس رو به عنوان سیستم مدیریت محتوای سایت رسمی خودش انتخاب میکنه مطمئنا نشان از قدرت بالای وردپرس خواهد داشت. اما میبینید که در مقابل متاسفانه هستند افرادی که وردپرس را دست کم گرفته و تحلیل‌های نادرستی از اون میکنند.

3.نیویورک تایمز

شرکت نیویورک‌تایمز هم در زمینه اخبار فعالیت داره و دارای یک روزنامه، سایت خبری و.. هستش که برای آدرس دامنه شرکت خودش اومده و از وردپرس استفاده کرده، این وبسایت هم دارای رتبه جهانی 137000 در الکسا هستش و به عنوان یک معرف برای این مجموعه خبری و تحریریه‌ای ساخته شده است.

4.شرکت باتا

این شرکت هم در زمینه تولید کیف، کفش و محصولات چرمی فعالیت داره و به عنوان یک شرکت شناخته شده مطرح است که وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود انتخاب کرده است. رتبه جهانی این سایت در الکسا 168587 می‌باشد که با مراجعه به اون میتونید آخرین محصولات تولیدی شرکت را مشاهده کنید که توسط اون تولید و عرضه میشوند.

5.وبلاگ ناسا

ناسا نیز در صفحه وبلاگ خود وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوا انتخاب کرده است. شرکت ناسا دارای رتبه جهانی 930 در الکسا میباشد که در زمینه هوا و فضا فعالیت دارد. همونطور که میبینید شرکت و مجموعه‌ای به بزرگی ناسا هم از وردپرس استفاده میکنه که نشان دهنده قدرت بالای وردپرس خواهد بود. شما هم اگر قصد راه‌اندازی یک وبلاگ برای شرکت خودتون هستید میتونید تا با اطمینان خاطر وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای خودتون انتخاب کنید.

6.سی پنل

وبسایت سی پنل هم که به عنوان یک کنترل پنل برای بسیاری از سایت‌های موجود در جهان مورد استفاده قرار میگیره و اگه در حال حاضر شما هم که در حال مطالعه این مقاله باشید سایتی داشته باشید به احتمال 80 درصد ممکنه تا کنترل پنل مورد استفاده شما هم برای هاست خریداری شده سی پنل باشه، وبسایت سی پنل با رتبه جهانی 28975 در الکسا می‌باشد که در بخش‌های خبری و وبلاگی خود وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوا استفاده کرده است و در آنها اقدام به درج آخرین اخبار محصولات خود و ویژگی‌های آن می‌پردازد.

 

بالا