رمز خود را فراموش کرده اید ؟

نکات ارزشمند برای راه اندازی یک کسب و کار از طریق اینترنت

به عنوان صاحب یک کسب و کار جدید شما دارای بودجه محدودی هستید با این حال راه های در بازاریابی اینترنتی وجود دارد که شما میتوانید به راحتی پایه ریزی کسب و کارتان را انجام دهید.

1-انتخاب نام : نام مناسب برای شما اثر بخشی زیادی دارد اسمی که انتخاب می کنید باید ساده ، یکپارچه و در حافظه ماندگار باشد

2-طراحی سایت : شما باید محتوای کافی داشته باشید تا در موتورهای جستجو نشان داده شودید و این مسئله باید جز اهداف اصلی شما باشد. برای طراحی سایت خود میتوانید از یک سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنید که امکانات و ساختار آن خیلی مهم است .

3-ساخت لینک در سایت :شما نیاز دارید که سایت های دیگر به سایت های شما لینک شوند .لینک یک عامل مهم برای بهتر شدن جایگاه شما در موتورهای جستجو است  که باعث میشود گوگل سایت شما را index کند.هر چقدر لینک به سایت شما بیشتر شود ترافیک و بازدید از سایت هم بیشتر میشود

4-در توییتر عضو شوید: نام اکانت شما در توییتر باید با نام دامنه یا کسب و کارتان یکی باشد و لینک سایت را در توییتر قرار دهید و لینک توییتر را در سایت قرار دهید.

5-اشتراک در خبرنامه(اشتراک ایمیلی):از مخاطبین خود ایمیل بگیرید و برای آن ها ایمیل ارسال کنید تا افراد از پیشنهادات شما باخبر شوند.

6- لوگو :انتخاب لوگو مناسب اهمیت زیادی دارد و برای لوگو حساسیت زیادی داشته باشید

7-تولید محتوا :محتوا با کیفیت عالی در وبلاگ کلید اصلی برای موفقیت در سئو است شما میتوانید یک بلاگر پیدا کنید. بلاگر فردی است که محتوا را در موضوعات مختلف مینویسد. ارزش یک پست به محتوا و تعداد نظرات (کامنت) است.

8-رقبا را بررسی کنید: میتوانید وارد سایت www.websitegrader.com شوید و رتبه و جایگاه رقبا خود را بررسی و تحلیل کنید.

9-عضویت در لینکدین: لینک سایت خود را در پروفایل لینکدین خود قرار دهید و در سایت نیز لینک پروفایل لینکدین را قرار دهید

منبع سایت compukol

بالا