رمز خود را فراموش کرده اید ؟

اگر بخواهیم صادقانه نگاه کنیم هیچ مشتری نمیخواهد برای سوالات خود یک ایمیل به بخش پشتیبانی ارسال کند و تقریبا تا 48 ساعت بعد پاسخ خود را دریافت کند یا کاربران سایت شما تمایلی ندارند که به مدت 30 دقیقه برای صحبت با کارشناسان معتل شوند. ما در دنیا رضایت آنی زندگی میکنیم. مشتریان شما برای خود مشغله هایی دارند و میخواهند طبق شرایط خودشان با شما صحبت کنند.چت آنلاین می‌تواند یک سیستم پشتیبانی شخصی را برای مشتریان و آینده شما فراهم کند، حتی زمانی که شما شخصا برای پاسخ دادن به آن‌ها در آنلاین نیستید.اگر از چت آنلاین برای خدمات مشتری استفاده کنید و یا برای فروش ،  چت آنلاین به مشتریان خود تعامل زمانی واقعی را می‌دهد که مشتاق هستند، نرخ‌های تبدیل شما را افزایش داده، و رضایت مشتری را بهبود می‌بخشد.اما با یک افزونه برای چت انلاین نسبتا دشوار است.در این مقاله، نگاهی به ۱۳ تا از بهترین افزونه های چت آنلاین وردپرس می اندازیم

HubSpot All-In-One Marketing
SnapEngage
Tawk.To Live Chat
Zendesk Chat
Pure Chat
Drift
Tidio Live Chat
LiveChat
Olark
Live Chat by Formilla
WP Live Chat Support
Facebook Chat for WordPress

Casengo Live Chat Support

  1. HubSpot All-In-One Marketing

به شما این امکان را می‌دهد که پیغام‌های هدفمند برای برگه و یا بخش‌های مختلف مخاطبین خود درنظر بگیرید. اگر اپراتور آنلاین نبود، می‌توانید فرم ثبت ایمیل را فراهم کنید تا بازدیدکنندگان ایمیل خود را ثبت کنند و جواب خود را د ایمیلشان بگیرند. همچنین می‌توانید مکالمات خود را سفارشی کنید . شما دقیقا می‌دانید که با چه کسی صحبت می‌کنید و چه صفحاتی در وب سایت شما دیده می‌شود. این امر منجر به تجربه بسیار خوبی برای مشتریان می‌شود. می‌توانید یادداشت بردارید، ایمیل بفرستید، تماس بگیرید، وظایف را پی‌گیری کنید. اپلیکیشن موبایل HubSpot به شما این امکان را می‌دهد که در دسترس باشید.

2. SnapEngage

شما میتوانید هر جا که هستید با مشتریان خود تعامل داشته باشید. بازدید کنندگان می‌توانند از طریق پیام‌کوتاه به شما دسترسی داشته باشند.این ابزار همچنین به شما اجازه می‌دهد تا ببینید کاربران قبل از ارسال پیام مشغول تایپ چه پیامی هستند، که پاسخ‌های سریع‌تر را اماده کنید. کاربران همچنین می‌توانند به شما از طریق انتخاب گزینه " تماس" ارتباط تلفنی برقرار کنند. .قیمت‌گذاری جدید: این افزونه از ۱۶ دلار در ماه، با حداقل ۳ کاربر آغاز می‌شوند. همیچنین به مدت ۷ روزه میتوانید رایگان استفاده کنید.

3. Tawk.To Live Chat

کاملا رایگان است به جای اینکه حساب کاربری چت آنلاین خود را شارژ کنید، سرویسی ارائه می‌کند تا شما بتوانید اپراتور  استخدام کنید.این افزونه ویژگی‌های زیادی را ارائه می‌دهد

این افزونه کاملا رایگان است ولی برای حذف نام تجاری ماهانه 15 دلار بپردازید و هزینه اپراتور ساعتی 1 دلار است.

4. Zendesk Chat

پیشنهادها زیبا، شیک و برازنده را برای طراحی دیزاین چت آنلاین ارائه می‌دهد .شما میتوانید طریق این افزونه تجزیه و تحلیل قوی و داده‌های رضایتمندی مشتری دنبال کنید. به عنوان مثال، اگر یک بازدیدکننده بیش از یک دقیقه روی یک صفحه گیر کند، پنجره چت شما با یک خوش‌آمدگویی باز می‌شود و باعث می‌شود که با مشتری خود ارتباط برقرار کنید. شما همچنین یک ربات هوشمند را برای خودکار کردن این روند زمانی که چت شما افلاین است، به دست می‌آورید.

قیمت‌گذاری جدید: شما می‌توانید از برنامه لایت به طور رایگان استفاده کنید. برای تیم‌های بزرگ‌تر، از ماهی۱۴ دلار شروع می‌شود

5. Pure Chat

این افزونه رابط کاربری بسیار قوی دارد. شما می‌توانید مکالمه چت خود را با طیف وسیعی از رنگ‌ها، انیمیشن‌های و تصاویر سفارشی سازی کنید. شما میتوانید براساس صفحاتی که مشتری بررسی کرده و یا مقدار زمان صرف‌شده در آن‌ها را هدف قرار دهید.

 

قیمت‌گذاری جدید:نسخه رایگان شامل سه کاربر است و به شما امکان دسترسی به سفارشی سازی کامل، مرکز تعامل و تاریخچه چت نامحدود را می‌دهد  و نسخه پولی از ۳۹ / ۹ دلار آغاز به کار می‌کنند.

6. Drift

اگر هدف شما فروش باشد، نه پشتبانی این افزونه برای شما مفید است.کاربران هدف را پیدا کنید و مکالمه را براساس اقداماتی که انجام داده‌اند آغاز کنند. برای مثال، هنگامی که یک کاربر چندین بار صفحه قیمت‌گذاری خود را بازدید کرده‌است، می‌توانید یک سلام اتوماتیک را تنظیم کنید. و هنگامی که چت شما آفلاین است، مشتری شما می‌تواند یک ایمیل برای شما ارسال کند. ویژگی‌های دیگر شامل ترتیب فروش خودکار، بازاریابی مبتنی بر حساب، و یک ربات با قدرت هوش مصنوعی برای زمانی است که سر شما شلوغ است. drift یک اپلیکیشن اختصاصی برای ایفون و اندروید دارد تا شما بتوانید چت خود را از گوشی مدیریت کنید.

قیمت‌گذاری جدید: drift با قابلیت های پایه رایگان است. برای ویژگی‌های پیشرفته‌تر، از ۵۰ دلار در ماه شروع می‌شوند.

بالا