رمز خود را فراموش کرده اید ؟

Pixabay

سایت Pixabay

سایت pixabay هم شما را در پیدا کردن تصاویر استوک خارق العاده کمک می کند. تصاویر موجود در این سایت نیز توسط طراحان حرفه ای از سراسر دنیا منتشر شده است. اگر به دنبال تصاویر خیره کننده در موضوعات مختلف هستید از این سایت حتما دیدن کنید.

سایت pixabay هم دست شما را برای دانلود تصاویر و استفاده از آن ها در پروژه های طراحی تان باز گذاشته است. تصاویر موجود در این سایت نیز کپی رایت ندارند و شما به راحتی می توانید از آن ها در طراحی های خود استفاده کنید.

بعضی از تصاویر موجود در این سایت جز تصاویر پولی سایت Adobe است که در این سایت تبلیغ شده است. برای استفاده از آن ها باید اکانت پولی سایت Adobe را داشته باشید.

 

Burst

سایت Burst

این سایت زیرمجموعه ای از سایت بزرگ shopify است که برای کمک به طراحان راه اندازی شده است. بعضی از عکس های موجود در این سایت تحت مجوز Creative Commons CC0 منتشر شده اند ولی با این حال خیلی ها تحت مجوز خود shopify از آن ها استفاده می کنند.

تصاویر موجود در این سایت هم رایگان می باشد و می توانید در طراحی های خود از آن ها استفاده کنید. این سایت با هدف ایجاد بستری برای کمک به کارآفرینان راه اندازی شده است و تصاویر با کیفیت و رایگان در موضوعات مختلف در این سایت یافت می شود.

از نکات قابل توجه در این سایت دسته بندی موضوعی در ابتدای صفحه است که کار را برای کاربران در پیدا کردن تصاویر مورد نظرشان ساده کرده است.

یکی از مزیت های منحصر به فرد این سایت در جست و جوی تصاویر است که شما را در هر مرحله به تصاویر مورد نظرتان نزدیک می کند. تجربه کاربری در این سایت بسیار خوب طراحی شده است.

به عنوان مثال اگر به دنبال تصاویر مد هستید بعد از ورود به دسته بندی مد دسته بندی های دیگر مثل مد لباس، مد ساعت یا میکاپ را به شما نشان می دهد. با انتخاب هر کدام در صفحه بعد نیز دسته بندی های دیگری را نیز به شما نشان می دهد که مرتبط با همان موضوع اصلی تان است.

این سایت علاوه بر تصاویر استوک، عکس های تکسچر، abstract و پس زمینه هم ارائه می دهد. این سایت منبع عظیمی از تصاویر پس زمینه انتزاعی است که می توانید از آن ها نیز به صورت رایگان استفاده کنید.

 

Reshot

سایت Reshot

این سایت هم همانند سایت هایی که تا به اینجا به شما معرفی کردم منبع عظیمی از تصاویر استوک رایگان است. تصاویر موجود در این سایت کاملا رایگان بوده و بدون ذکر منبع در طراحی های تجاری می توانید از آن ها استفاده کنید.

نکته جالب در این سایت ارائه یک سری از پک های تصاویر در موضوعات مختلف به صورت آماده است که با اشتراک آن ها در توئیتر تان می توانید به صورت رایگان دانلودشان کنید.

استفاده از این سایت هم بسیار آسان است و بدون عضویت می توانید به تصاویر مورد نظرتان دسترسی داشته باشید. برای دانلود تصاویر در سایز اورجینال از دکمه Download بالای تصاویر باید استفاده کنید.

 

Foodiesfeed

سایت Foodiesfeed

تصاویر منتشر شده در این سایت بیشتر به درد کسانی می خورد که در حوزه غذا و خوراکی ها فعالیت می کنند. سایت foodiesfeed تصاویر بسیار زیبایی را با کیفیت بالا و رایگان در موضوع غذا و خوردنی ها به شما ارائه می دهد.

اگر سایتی یا بلاگی مربوط به حوزه آشپزی یا خواص مواد غذایی دارید این سایت قطعا به دردتان می خورد و استفاده از این سایت را حتما به شما پیشنهاد می کنم. چون این سایت به صورت تخصصی در این حوزه کار می کند و تمام تصاویر به اشتراک گذاشته در این سایت مربوط به مواد غذایی است.

Foodiesfeed بیش از 1300 تصویر با کیفیت و رایگان در موضوع خوردنی ها را به شما ارائه می دهد. استفاده از این سایت بدون عضویت هم امکان پذیر است. در صفحه مربوط به عکس بعد از کلیک روی دانلود چند ثانیه بعد به صورت خودکار دانلود می شود.

پیشنهاد می کنم مقاله ۱۰ سایت برتر آپلود فایل رایگان ایرانی در سال ۹۸ را هم بخوانید.

 

Gratisography

سایت Gratisography

اگر دنبال سایتی با تصاویر خلاقانه و آپدیت هفتگی هستید دیدن از سایت gratisography را به شما پیشنهاد می دهم. تصاویر موجود در این سایت تقریبا می توان گفت با دیگر سایت ها متفاوت تر است و در موضوعات مختلف کمی خلاقانه تر عمل کرده است.

وضوح کیفیت تصاویر در این سایت هم بالا بوده و شما به راحتی می توانید این تصاویر را به صورت رایگان دانلود کنید.

بدون نیاز به عضویت در gratisography می توانید از تصاویر استوک با کیفیت این سایت استفاده کنید.

همینطور می توانید تصاویر خود را برای انتشار در این سایت ارسال کنید ولی قوانین سفت و سخت این سایت در انتشار تصاویر اجازه انتشار هر تصویری را به شما نمی دهد.

 

Freestocks

سایت Freestocks

سایت freestocks هم سایتی بی نظیر برای دانلود عکس های استوک به صورت اورجینال در موضوعات مختلف است. تمام تصاویر موجود در سایت freestocks رایگان و فاقد کپی رایت هستند و شما به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید.

تصاویر منتشر شده در این سایت شامل موضوعاتی در زمینه حیوانات، شهر و معماری، مد لباس، طبیعت، تکنولوژی، مردم و مواد غذایی می باشد.

بعضی از تصاویر منتشر شده در این سایت به قدری با کیفیت هستند که حجم آن ها تا 20 مگابایت هم می رسد.

برای پیدا کردن عکس های مورد نظرتان در سایت freestocks می توانید از جست و جو توسط هشتگ ها نیز استفاده کنید.

 

Freeimages

سایت Freeimages

سایت freeimages هم یک سایت قدیمی برای جست و جو و دانلود عکس های استوک رایگان است. این سایت بالغ بر 3 میلیون تصویر استوک را با کیفیت بالا به صورت رایگان و پولی عرضه می کند. تصاویر موجود در این سایت هر هفته آپدیت می شود و تصاویر جدیدی توسط طراحان دیگر منتشر می شود.

با عضویت در سایت freeimages علاوه بر اینکه راحت تر می توانید ازش استفاده کنید با دیگر طراحان و گرافیست ها نیز در تعامل خواهید بود.

تصاویر موجود در سایت freeimages به صورت FullHD هستند و شما توسط تگ های موجود برای هر عکس نیز می توانید جست و جوی خود را برای پیدا کردن تصاویر مورد نظرتان انجام دهید.

 

Splitshire

سایت Splitshire

سایت splitshire هم یک منبع خوب برای دانلود عکس های با کیفیت واقعی است. عکس های موجود در این سایت هم از نوع استوک بوده و شما به راحتی می توانید آن ها را در سایز اصلی شان دانلود کنید.

برای استفاده از این سایت نیازی به عضویت در آن نیست و شما به راحتی با جست و جو می توانید تصاویر مورد نظرتان را در این سایت پیدا کنید.

سایت splitshire علاوه بر عکس، ویدیوهای کوتاهی را هم برای استفاده در تیزرهای تبلیغاتی و تجاری منتشر می کند که از آن ها نیز می توانید به صورت رایگان استفاده کنید.

 

undrawn

سایت undrawn

سایت undrawn هم به درد دوستانی می خورد که به دنبال عکس های وکتور هستند. وکتورهای موجود در این سایت توسط Katerina Limpitsouni تحت مجوز MIT منتشر شده است که در این صورت نیازی به ذکر منبع هنگام استفاده از این وکتورهای فوق العاده نخواهد داشت. تمام وکتورهای این مجموعه رایگان و بدون کپی رایت هستند.

فرمت ارائه شده وکتورها در این سایت SVG است. با استفاده از این فرمت با تغییر سایز و بدون افت کیفیت می توانید از وکتورها در طرح های خود استفاده کنید.

تنها عیب این سایت محدود بودن تعداد وکتورها می باشد. اما در هر موضوعی که بخواهید وکتورهای مورد نظرتان را می توانید پیدا کنید.

 

Flaticon

سایت Flaticon

اگر دنبال آیکون های زیبا و لایه باز هستید پینهاد می کنم سری به سایت flaticon بزنید. در این سایت بیش از یک میلیون و 700 آیکون در پک های 35 هزاتایی وجود دارد که به صورت رایگان می توانید از آن ها استفاده کنید.

منظور از پک این است که در هر موضوعی که بخواهید پک کامل آیکون های آن را می توانید دانلود کنید. مثلا در مورد هاست و سرور آیکون بخواهید می توانید پک کامل آن را دانلود کنید.

نکته جالب توجه در سایت flaticon این است که هم به صورت تکی می توانید آیکون ها را دانلود کنید و هم به صورت پک. در هر دو صورت می توانید هم سایز آیکون ها و هم فرمت آن ها را برای دانلود مشخص کنید.

منبع : همیاروب

بالا