رمز خود را فراموش کرده اید ؟

Wireframes

با اصول اولیه شروع کنید. Wireframing بخش بنیادی از فرآیند طراحی وب است تا مطمئن شوید که وب سایت نهایی شما آنچه را که نیاز به انجام آن است را انجام می‌دهد. یک مرحله برنامه‌ریزی است که شامل شناسایی صفحات و بخش‌هایی که شما به آن نیاز دارید و همچنین محتوای اصلی و عملکرد هر صفحه.در این مرحله باید تصاویر، متن، دکمه ثبت‌نام، تقویم رویدادها و غیره مشخص کنید. معمولا یک طرح اولیه است که قبل از انتقال به مرحله طراحی در یک فرمت آنلاین برای تایید ارائه می‌شود. قالب‌های برنامه‌ریزی در ابتدا قطعا کلید طراحی وب سایت مقرون‌به‌صرفه هستند.

رقبا را بررسی کنید (اما کپی نکنید).)

به وب سایت‌های رقیب تان نگاه کنید و ببینید در چه بخشی خوب عمل می‌کند و در چه بخشی ضعیف هستند. بسیار مراقب باشید که از آن‌ها کپی نکنید چون می‌خواهید مطمئن شوید که وب سایت تان منحصر به کسب و کارتان  است و با نیازمندی‌های شما مطابقت دارد. Wireframes به این مساله کمک خواهد کرد.

عکاسی

عکاسی عالی کلید این است که اطمینان حاصل کنید که طراحی وب شما درست است. عکاسی عالی باعث جذب مشتری میشود.

به طور ایده‌آل عکس بهتر است توسط یک عکاس حرفه‌ای گرفته شود و به طور مداوم با عکس‌های تابستان و زمستانه به روز شود. این کار به مشتریان شما کمک می‌کند که خود را در کنار شما به تصویر بکشند و در نهایت تصمیم خود را مبنی بر این که آیا از شما خرید کنند یا نه.

SEO

فراموش نکنید که طراحی امروزی باید پاسخگو باشد (قابل‌استفاده در هر دستگاه تلفن همراه / تبلت)و نیز بهینه سازی شده باشد. طراحی فقط در مورد ظاهر تصویری نیست، آیا شما فضای کافی برای محتوا دارید؟ آیا می‌توانید به راحتی محتویات را در ساختار سلسله‌مراتب اضافه کنید؟

برای SEO، باید مقدار مشخصی از متن در هر صفحه وجود داشته باشد تا به شما کمک کند ظاهر و رتبه خوبی برای کلمات کلیدی خاص داشته باشید زمانی که افراد به دنبال واژه‌های کلیدی مرتبط با کسب و کارتان هستند.

تجربه کاربری عالی!

در نهایت، تجربه کاربری را برای مشتریان خود ساده کنید تا با شما تماس بگیرند. طراحی وب سایتی پر سود است که کار کردن با وب سایت تان آسان باشد.

بالا