درباره شرکت تجارت الکترونیک طلایی

برنامه نویسی وب

دیزاین و توسعه انواع سایت های شرکتی و فروشگاهی و ....

طراحی گرافیک

طراحی لوگو و بروشور و ..... در طرح های خلاقانه و شیک

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی سایت برای بازدید بیشتر

بازاریابی اینترنتی

تبلیغات در گوگل و سوشیال مدیا ها و معرفی برند شما

درباره ما

ما در اینجا هستیم تا تجربیات خوبی برای سرمایه گذران خود فراهم کنیم . "سرمایه گذران " واژه هست که ما به جای " مشتریان " استفاده میکنیم . ما مشتریان خود را "سرمایه گذار " می نامیم زیرا آن ها در حال سرمایه گذاری منابع خود در شرکت ما هستند و دقیقا چیزی است که آن ها را میبینیم.

برای ایجاد حس خوب ما پاسخگو هستیم به صورتی که معمولا در طی 1 ساعت یا حداکثر پایان روز پاسخگو هستیم و همیشه سعی میکنیم ارتباط شفافی با سرمایه گذاران داشته باشیم زیرا ارتباط مبهم منجر به هدر رفتن زمان میشود.

برتری

وقتی میخواهیم پروژه شروع کنیم غرور زیادی داریم زیرا تمامی فعالیت های ما با استانداردها هماهنگ شده است. به منظور تضمین کیفیت و برتری ما یک فرآیند کامل تضمین کیفیت داریم که قبل از شروع هر پروژه ای دنبال میکنیم پس با خیال راحت میتوانید پروژه خودتان را به ما بسپارید.

همیشه در حال خدمت گذاری هستیم

علاوه بر اینکه همیشه در حال خدمت کردن به سرمایه گذاران هستیم ما همیشه در حال خدمت کردن به یکدیگر هستیم اعضای تیم مانند یک سرمایه گذار با یکدیگر رفتار می کنند که برای کمک به فرد دیگر در تیم تردید نخواهیم کرد حتی اگر این کار در حوزه مسئولیت های شغلی ما نباشد

همیشه در حال رشد هستیم

برای ما رشد و پیشرفت نکردند یک گناه است هر عضو از تیم ما باید همیشه در حال رشد باشد راهی که ما مطمئن میشویم همیشه در حال رشد هستیم از طریق یادگیری است در ماه ساعاتی را برای آموزش موثر در قرار داده ایم.

همیشه در حال بهبود فرآیند هستیم

به منظور کارآمدی بیشتر و کاهش هزینه ها تا جایی که ممکن است سعی داریم روش های جدیدی را برای بهبود فرآیند های خود ایجاد کنیم این امر به ما کمک میکند تا اطمینان حاصل کنیم که ما قادر هسنیم سه بخش را به سرمایه گذاران ارائه دهیم:

  • تجربه و حس و حال خوب سرمایه گذار
  • بازدهی قابل توجه
  • برتری قابل توجه
بالا