رمز خود را فراموش کرده اید ؟

نیازهای دسته های مختلف کاربران پکیج های متنوعی ایجاد کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس نیاز خود یکی از پکیج های شخصی، شرکتی یا چندمنظوره / فروشگاهی را انتخاب کنید. لیست امکانات هر پک را می‌توانید در پایین مشاهده نمایید.

گروه طراحان وب سایت "تجارت الکترونیک طلایی"

واحد طراحی سایت "تجارت الکترونیک طلایی" فروشگاه های آنلاین طراحی می کند و آن ها را به ماشین های فروش تبدیل می کند. این روزها سخت نیست کسی را پیدا کنیم که بتواند یک سایت طراحی کند اما پیدا کردن کسی که بتواند یک وب سایت مناسب برای فروش طراحی کند و یا کسی که بتوانیم به آن اعتماد کرد و از ابتدا تا انتها سایت خود را به آن بسپاریم سخت است.

فرآیند طراحی سایت در "تجارت الکترونیک طلایی"

ما به طور کلی یک فرآیند خاص برای طراحی و توسعه سایت دنبال میکنیم که به طور خلاصه توضیح داده می شود :

1-مشاوره

اولین مرحله مشورت است . ممکن خیلی زمان ببرد تا مشتری ما متوجه شود دقیقا به دنبال چه چیزی است ولی با مشاوره ما کمک میکنیم تا به بهترین نتیجه برسد.

2-ایجاد یک نقشه

هنگامی که هدف و خواسته مشخص شد از مشتری جدیدمان میخواهم چند نمونه از سایت هایی که میپسندد و دوست دارد را برای ما ارسال کند این امر به ما کمک میکند تا مرحله بعدی را ادامه دهیم.

3-ایجاد یک WireFrame

پس از آن ما یک قالب طراحی میکنیم که مانند یک طرح اولیه بصری است چیدمان صفحات را نشان می دهد و آنچه که در سایت اتفاق خواهد افتاد

4-توسعه و طراحی

در نهایت مراحل طراحی و توسعه وجود دارد هر چیزی که ما طراحی میکنیم نه تنها برای لپ تاپ ها بلکه برای موبایل هم بهینه شده است بنابراین نگران نباشید کاربران شما مجبور نیستند از عینک مطالعه خود برای بازدید از سایت شما استفاده کنند.

5-تست ، تست ، تست

قبل از راه اندازی یک سایت ما آزمون های گسترده تضمین کیفیت را انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه چیز همانظور که مشخص شده باشد

6- بهبود و ارتقا

یک سایت هیچگاه عملکرد بالا ی خودش را حفظ نمیکند برا ی حفظ عملکرد و ارتقا نیاز به نگه داری دارد ما فقط یک وبسایت ایجاد نمیکنیم بلکه به طور مداوم آن ها را بهبود میدهیم

بالا