رمز خود را فراموش کرده اید ؟

WooCommerce  با بیش از ۵۱ میلیون دانلود  جز یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای فروشگاه آنلاین است.

کارهایی که در WooCommerce میتوان انجام داد:

حل مشکلات

از آنجا که WooCommerce منبع باز است، شما (یا سازمان طراحی وب سایت تان) می‌تواند هر گونه مشکلی را حل کنید، به جای اینکه منتظر بمانید تا تیم WooCommerce آن‌ را برای شما تنظیم کند. البته، هر تغییری که انجام می‌شود باید توسط تیم توسعه lead WooCommerce قبل از این که اجرا شوند مورد بررسی قرار گیرد. اما شما حداقل آزادی برای شروع این تغییرات را دارید.

اجازه دهید کاربران محصولات را فیلتر کنند

کاربر شما بسیاری از مواقع،می‌دانند به دنبال چه چیزی هستند.اگر بتوانید به کاربران خود کمک کنید تا چیزی را که به دنبال آن هستند را پیدا کنند،به فروش میرسید.خوشبختانه، با WooCommerce، شما می‌توانید بخش فیلتر کردن محصولات با ویژگی‌ها (مانند رنگ یا اندازه) و یا حتی با رتبه‌بندی‌ها انجام دهید. بنابراین اگر یکی از کاربران شما به دنبال رنگ سیاه، سایز کوچک و تی‌شرت با رتبه‌بندی ۵ ستاره باشد به راحتی میتواند پیدا کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که ویجت مربوطه را به فروشگاه خود اضافه کنید، و کاربران شما می‌توانند آنچه را که به دنبالش هستند را به راحتی پیدا کنند.

از کار انداختن ثبت دیدگاه برای محصولات خاص

ممکن است برخی محصولات خاصی وجود داشته باشد که، به هر دلیلی، شما نمی‌خواهید نظرات را به نمایش بگذارید. WooCommerce به شما اجازه می‌دهد تا در مورد برخی از محصولات (یا همه) محصولات خود بخش دیدگاه غیر فعال کنید.تنها کاری که باید انجام دهید این است که محصول مورد نظر خود را پیدا کنید، روی"Advanced"  کلیک کرده، و سپس گزینه "از کار انداختن بازبینی" را انتخاب کنید.

کارهایی که در WooCommerce نمیتوان انجام داد:

قیمت‌گذاری پویا (بسته به آنچه شما نیاز دارید)

به گفته WooCommerce، قیمت‌گذاری دینامیک به شما این امکان را می‌دهد که قوانین قیمت‌گذاری را براساس محصولات، مجموع سفارشات، نقش‌ها تنظیم کنید. مانند "قیمت‌گذاری سفارش" که براساس کل مالیات بر روی محصول است

قیمت‌گذاری پویا اگر شما قوانین قیمت‌گذاری نسبتاً ساده‌ای داشته باشید که می‌خواهید تنظیم کنید بسیار عالی عمل می‌کند. اما اگر می‌خواهید قوانین قیمت‌گذاری پیچیده‌تر را تنظیم کنید، احتمالاً شما احتمالاً نیاز دارید چیزی را در داخل (WooCommerce) ایجاد کنید (ما می‌توانیم به آن کمک کنیم)!).

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا