رمز خود را فراموش کرده اید ؟

استفاده از WooCommerce( راهنمای مبتدیان)

علاقمند به راه اندازی یک فروشگاه آنلاین هستید؟ استفاده از WooCammerce بهترین انتخاب برای شما است. اما قبل از انتخاب ، ممکن است کنجکاو باشید و بخواهید بدانید دقیقا چطور کار می کند؟

در این مقاله ، مرور مختصری بر WooCommerce و نحوه کار آن داریم:

  • ساخت و توسعه
  • سفارشی سازی
  • نگهداری
  • امنیت
  • پشتیبانی
  • بلاگ نویسی

توسعه و ساخت

WooCommerce یک پلت فرم منبع باز است، به این معنی که کد منبع در دسترس عموم قرار گرفته، بنابراین هر کس می‌تواند کد اصلی پلت فرم را بازبینی و ویرایش کند؛ مشکلات را گزارش کند؛ و باگ ها را برطرف کند.

هر تغییراتی که ایجاد می‌شوند ابتدا توسط تیم توسعه WooCommerce قبل از اجرا،آنها را بررسی می‌کند. به WooCommerce مثل یک نسخه پیشرفته وب از ویکی‌پدیا نگاه کنید. از آنجا که WooCommerce یک منبع باز است، شما کنترل بیشتری بر روی عملکرد آن دارید.

سفارشی سازی

WooCommerce یک تم به نام storefront را به شما پیشنهاد میدهد. storefront، که یک تم اصلی است که دارای چندین تم مختلف است و به شما اجازه می‌دهد سفارشی کنید.

اگر storefront با خواسته شما سازگار نباشد، میتوانید تم های داخلی را انتخاب و سفارشی کنید. حتما باید از تم های داخلی برای سفارشی سازی استفاده کنید زیرا زمانی که storefront  بروزرسانی میکنید تغییرات شما از بین نرود.

نگهداری

زمانی که فروشگاه آنلاین راه‌اندازی شد، کمی تعمیر و نگهداری فنی نیاز دارد. خبر خوب این است که، WooCommerce منبع باز است، شما قادر خواهید بود بسیاری از باگ ها را حل کنید.

امنیت

WooCommerce باید به طور منظم بررسی شود تا مطمئن شوید که عملکردی مناسب و امنی دارد. مواردی هستند که شما  باید برای ایمن نگه داشتن سایت خود انجام دهید. اولین و مهم‌ترین، هاست خوبی انتخاب کنید. همچنین، اطمینان حاصل کنید که رمزهای عبور قوی را تنظیم کرده‌اید و از اعتبار سنجی دو عاملی مانند تایید کننده گوگل استفاده می‌کنید.در نهایت به روز رسانی‌ها کنید هر ماه یا هر روز زمانی را برای بررسی بروزرسانی سایت خود قرار دهید.

پشتیبانی

WooCommerce یک روش  پشتیبانی دارد. یک راهنما دارد، که در آن می‌توانید از سوالات خود را بپرسید و با هر مشکلی در سایت خود مواجه هستید بیان کنید. همچنین می‌توانید به فروم های مختلف مراجعه کنید.

بلاگ نویسی

WooCommerce از طریق WordPress یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا در جهان ساخته شده‌است.شما مجبور نیستید وبلاگ خود را از یک سیستم متفاوتی مدیریت کنید.

بالا