رمز خود را فراموش کرده اید ؟

قالب های خلاقانه در سال 2019

اگر سایتی برای نمایش نمونه کار یا وبلاگ میخواهید قالب های خلاقانه با داشتن ویژگی های بصری جذاب برای شما مناسب است.

Undsgn

Undsgn به شما اجازه میدهد تا قبل از خرید محتویات خود را در قالب قرار دهید و سایت خود را ببنید. در این قالب شما میتوانید رنگ ، تصاویر ، المان و ... را سفارشی کنید و سبک منو خود را انتخاب کنید. این قالب برای کارهای خلاقانه ، استودیو ها عکاسی،طراحی سایت مناسب است

Bridge

قالب Bridge  حدود 350 قالب (دمو) دارد تا بتوانید با خیال راحت هر نوع طرحی را پیاده کنید. دسترسی به فونت های گوگل و منوهای سفارشی برای افرادی که میخواهند نمونه کارهای خود را در سایتشان قرار دهند بسیار عالی است و با موبایل سازگار است.

Artbees

Artbees  قالب خلاقانه است که دو الگو از پیش طراحی‌شده دارد.  برای کسب و کارهای بزرگ، فیریلنسرها و بازاریابان مناسب است. این قالب به شما این امکان را می‌دهد که چیدمان های بصری ایجاد کنید تا سایتتان را به شیوه‌ای هنرمندانه به نمایش بگذارد.

Kalium

kalium یکی از آسان‌ترین قالب ها است که به خاطر ویژگی  “Premium Page Builder”  میتوانید برگه های سایتتان را در عرض چند دقیقه بسازید. اما اگر وقت داشته باشید می‌توانید به صورت سفارشی طرح خود را پیاده کنید. Kalium  به شما این امکان را می‌دهد که  سبک‌های مختلف و فرمت های چندگانه را انتخاب کنید تا شما بتوانید  مطالب را به اشتراک بگذارید.

اگر می‌خواهید یک سایتی برای مد، عکاسی، سفر، رستوران، فیریلنسر ، یا نمایندگی ایجاد کنید، انتخاب یک گزینه بسیار مهم است. تم یک نصب کلیک کرده و بیش از ۳۰ نوع دمو دارد یکی را انتخاب کرده‌ سایتتان را بسازید و لذت ببرید.

Hestia

Hestia یک تم متمرکز بر روی SEO است. این قالب دارای یک طراحی چند صفحه‌ای است که به بهترین شکل برای شرکت‌ ها طراحی شده است. همچنین شامل یک برگه وبلاگ و چندین گزینه چیدمان برای نمونه کار است.

Ultra

Ultra قالبی ساده ، واکنشگرا ،  دراگ و دراپ ، سفارشی سازی صفحه اصلی ، تنطیمات منو از ویژکی های اصلی این قالب است. این قالب برای Seo بهینه سازی شده و تیم پیشتیبانی قوی دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا