رمز خود را فراموش کرده اید ؟

به عنوان یک بازرگان، محصولات شما (و فروش محصولات شما)، کلید موفقیت شما هستند. اینکه چگونه شما به صورت بصری آنها را آنلاین نشان می دهید می تواند تمام تفاوت در تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان را ایجاد نماید. ذهنیت خوب ورای عکاسی (یا تصویرسازی) محصول باید اولین گام شما باشد. به طور کلی، حواس های متعددی وجود دارد که مردم را به داخل یک فروشگاه کشانده یا باعث تجربه آنها می شود – خواه یک نانوایی باشد که مردم را از طریق طعم و بو شیرینی تازه بفریبد، یک فروشگاه موسیقی که یک آلبوم جدید باحال را اجرا می کند، یا یک لوازم آرایشی که یک نمونه از یک کرم دست (وصورت) جدید را ارائه می دهد –  تمام این ویژگی ها بر حس های انسانی متمرکز می شوند که می توانند خرید را لذت بخش تر و مغازه رو ها را به خریداران تبدیل کنند. هنگامی که شما به صورت آنلاین فروش را انجام می دهید، جذابیت بصری محصولات شما بهترین ابزار برای جلب مشتریان است، بنابراین این امر حائز اهمیت می باشد که کاری کنید تا عکس هایتان تا حد ممکن حرفه ای تر به نظر برسد. این مسئله نه تنها ارزش محصولات شما را در چشم مشتری افزایش می دهد، بلکه باعث ایجاد اعتبار برای وب سایت شما نیز می گردد.

اگر تازه در حال شروع کسب و کارتان هستید، خرید تجهیزات گران قیمت یا استخدام یک عکاس حرفه ای ممکن است در حد بودجه شما نباشد. بنابراین ما چند نکته عکاسی عکس را به اشتراک گذاشته ایم تا به شما کمک کند تصاویر عالی از محصولات خود با تجهیزاتی که در اختیارتان قرار دارد، بسازید (حتی اگر با گوشی خود عکس بگیرید).

توجه به روشنایی عکاسی محصولات

راز اصلی عکاسی محصول خوب، روشنایی (نورپردازی) می باشد. بدون نور کافی، گرفتن عکس روشن و واضح تقریبا غیرممکن است. فقدان نور زمانی که دوربین تلاش می کند تا فوکس کند باعث ایجاد نوردهی طولانی مدت می شود، که سبب تار شدن تصویر می گردد. در عوض (این تصویر تار)، شما یک عکس می خواهید که جزئیات محصولات شما را به خوبی نشان دهد.

نکته: از نور طبیعی یک پنجره استفاده کنید. نورپردازی زمستانی با آسمانی پوشیده شده از یک لایه ابر ایده آل است می باشد. نور مستقیم خورشید کمتر مناسب است، زیرا تغییرات متقابل متنوعی از نور روشن و سایه های عمیق را ایجاد می کند. همچنین اجتناب از استفاده از فلاش دوربین به عنوان فلش سرخود یک نورپردازی و روشنایی تیز و غیر جذاب ایجاد می کند.

اولگا از تیم ای سی وید دارای فروشگاه تجارت الکترونیک ای سی وید خود است و اغلب از محصولات خود- دستبند و آویز عکس می گیرد. برای دریافت تصاویر دقیق، او از کاغذ نقاشی سفید به عنوان یک پس زمینه و یک فریم جهت پخش نور استفاده می کند که می تواند به راحتی جایگزین نور از یک پنجره شود.

ما یک پارچه چسپیده تک رنگ، یک تخته چوبی یا یک برگ کاغذ ساده برای پس زمینه در عکاسی محصول را توصیه می کنیم. از استفاده از پس زمینه ای که دارای الگوهای منحرف شده یا بافت های قوی بوده اجتناب نمایید، که توجهات را از محصول شما منحرف می کند.

در حالی که سفید یک رنگ پس زمینه جهانی است، اما استثناهایی وجود دارد. اگر سایت شما حاوی پس زمینه غالبا سفید باشد، ممکن است مایل به استفاده از پس زمینه با رنگ های مختلفی باشید. در غیر این صورت، تصاویر ممکن است مرز مستطیلی را از دست بدهند و اجسام شما ممکن است مانند این باشند که در صفحه شناور هستند.

این زمینه کنتراست با تم سفید therapybathbody.ecwid.com مناسب می باشد

فروشگاه های ای سی وید گزینه ای برای فعال کردن فریم ها برای تصاویر محصول و پس زمینه تاریک عکس (و همچنین بیش از 40 گزینه دیگر طراحی) دارند تا کارت های محصول با یک پس زمینه سفید متمایزتر ایجاد کنند:

پس سعی کنید رنگ های پس زمینه مختلفی که محصولات شما را تکمیل می کنند، را آزمایش کنید؛ سپس دوربین خود را بچرخانید، فلاش را خاموش کنید، مطمئن شوید که محصول شما در فوکوس بوده و عکس را بگیرید!

راهنمای مبتدی برای عکاسی360 درجه محصول

عکس ها را ثابت و هماهنگ کنید

اطمینان حاصل کنید که عکس های محصولات شما با داشتن پس زمینه، اندازه و الگوی یکسان، یک نگاه و احساس سازگار و ثابت دارد. یک سبک یکنواخت، ظاهر زیبایی کل فروشگاه شما را به هم متصل می کند، و همچنین نمایش ساده ای از محصولات شما را برای مشتریان شما فراهم می کند. بدون نیاز به گفتن، این امر یک عکاسی نمایشی و ویترینی عالی می سازد.

این سه شمش یک الگو از تصاویر صابون کورک تاون ایجاد می کند

یک تنوع مختلف از زوایا را استفاده کنید

اکثر خریداران آنلاین، قبل اقدام به خرید می خواهند محصول شما را ببینند و بررسی کنند - بنابراین زوایای مختلفی از محصولات خود را نشان دهید (و توصیف خوبی را ارائه نمایید). اگر شما به یک دوربین حرفه ای دسترسی داشته باشید، پس ضبط تصاویر با وضوح بالا آسان می گردد، اما اگر ندارید، اطمینان حاصل کنید که عکس از عناصر یا زوایای شخصی تا حد امکان به محصول نزدیک باشد.

عکاسی نزدیک محصول، یا عکسهای ماکرو، راه حل مناسبی برای نشان دادن جزئیات اقلام شما را ارائه می دهد. اگر گوشی هوشمند دارید، شانس این را دارید که از دوربین خود برای گرفتن عکس های عالی از خانواده و دوستان خود از قبل استفاده کنید. محدودیت های خاصی وجود دارد، اما برای گرفتن عکس ماکرو، کیفیت عکس ها می تواند بسیار خوب باشد. راه دیگری برای نشان دادن محصول شما این است که آن را در برابر چیزی قرار دهید که می تواند مقیاس آن را نشان دهد. به عنوان مثال، یک محصول نزدیک به محصول شما در زمینه شخصی یا شیء دیگر، به مشتریان شما درک بهتر از اینکه چقدر بزرگ یا کوچک است، ارائه می دهد.

نشان دادن محصولات در عمل

چند عکس را بارگذاری کنید که نشان دهد کجا و چگونه محصول شما استفاده می شود. اگر اقلام را برای خانه به فروش می رسانید، تصاویری از این محصولات را درون یک خانه بگیرید. اگر شما لوازم جانبی مد را به فروش می رسانید، از دوستان خود بخواهید که مدل باشند! مشتریان بعد از دیدن آنها در یک محیط آشنا قادر به درک بهتر اندازه و ویژگی های محصولات شما خواهند بود.

با نمایش آیتم های خود در روش های استفاده از آنها، می توانید هویت منحصر به فرد خود را از طریق عکاسی محصول شکل دهید.

خلاق باشید

هیچ چیز بهتر از معرفی جدید و غیر معمول محصول برای کمک به تمایز محصولات شما و حفظ کردن در مقابل رقبا نیست. گرفتن عکس با زوایای غیر معمول دوربین، از محیط اطراف خود استفاده کنید یا دنبال لحظه ای منحصر به فرد برای نمایش محصولات خود بگردید.

اولگا یک روز که در خانه بود، و توسط دستبند و آویزان خود احاطه شده بود، وقتی که ناگهان گربه روی دامن او پرید. این لحظه، لحظه ای مناسب برای تجربه کردن عکاسی محصول بود، بنابراین او چند مورد از وسایلش را گرفت، و بر روی گربه خود قرار داد، و چند عکس منحصر به فرد گرفت که او را در ترویج محصولات خود یاری نمود!

زمان را برای پیدا کردن نور طبیعی مناسب در نظر بگیرید، از پس زمینه یکنواخت استفاده کنید، چند عکس از همان آیتم را از زوایای مختلف و در محیط های متفاوت بگیرید، و در عکاسی محصول خلاق باشید! هدف شما فروش است - و شما می توانید این کار را به زیبایی انجام دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا