رمز خود را فراموش کرده اید ؟

در مقاله قبلی 6 افزونه برتر چت آنلاین را بررسی کردیم و در این مقاله قصد داریم ادامه افزونه ها را بررسی کرده تا انتخاب برای شما آسان شود.

7. Tidio Live Chat

نصب متصل شونده گپ زنده Tidio آسان است. فقط متصل کردن متصل شونده و جعبه گپ شما زنده است. از محدوده‌ای از سه طرح مختلف انتخاب کنید و رنگ‌ها را سفارشی کنید تا بتوانید نام تجاری خود را متناسب کنید. در بالای مدیریت chats های زنده، همچنین می‌توانید ایمیل‌های خود و پاسخ پیام فیس بوک خود را در همان رابط مدیریت کنید.

افزونه  Tidio کارکرد آسانی دارد. فقط کافی است نصب کنید سپس چت آنلاین شما فعال میشود. از میان 3 طرح انتخاب کنید و رنگ‌ها را سفارشی کنید تا بتوانید با نام تجاری خود را متناسب کنید. به شما این توانایی را می‌دهد که کارآیی تیم خود را با استفاده از پیغام‌های اتوماتیک بهبود بخشید. و هنگامی که کاربران چت را ترک می‌کند، شما می‌توانید مکالمه را از طریق ایمیل ادامه دهید.اگر بسیاری از بازدیدکنندگان شما زبانی غیر زبان انگلیسی دارند، نیازی نیست به دنبال یک افزونه مترجم باشید چون Tidio  بسیاری از زبان‌ها پشتیبانی می‌کند بنابراین می‌توانید با کاربر در زبان انتخابی صحبت کنید.

قیمت‌گذاری جدید:با حداکثر سه اپراتور رایگان است و برای عملکرد بیشتر، با ماهی ۱۵ دلار آغاز می‌شود.

8. LiveChat

 

یکی از افزونه های محبوب برای چت آنلاین است. تمرکز بسیار زیادی بر روی خدمات و پشتیبانی مشتری دارد.این افزونه  به بازدیدکنندگان شما اجازه می‌دهد تا در ساعات افلاین هستید سوالات خود را ارسال کنند. پیام های انوماتیک دارد، شما می‌توانید با افراد دیگر چت کنید، پاسخ‌ها را تنظیم کنید، فایل‌ها را به اشتراک بگذارید، و ببینید که کاربران شما در زمان حضور چه کاری میکنند.

قیمت‌گذاری جدید:شما میتوانید این افزونه را به مدت 30 روز رایگان استفاده کنید. بعد از آن، شما باید یک پلن را انتخاب کنید که از ۱۶ دلار در هر ماه شروع می‌شود.

9. Olark

 

این محصول گزارش‌های داده، اندازه‌گیری زمان چت، پاسخگویی اپراتور و رضایت مشتری را ارایه می‌دهد. Olark به شما اجازه می‌دهد که چت با بخش‌های خاص و حتی اپراتورهای گروهی توسط تیم (برای مثال، تیم فروش یا تیم پشتیبانی)برای مدیریت آسان‌تر تخصیص دهید. ویژگی‌های رایج بسیاری مثل پیام‌های خودکار ارائه می‌دهد، اما یک ویژگی متمایز کننده این است که به شما اجازه می‌دهد تا داده‌های بازدیدکننده را مشاهده کنید، از جمله چیزهایی که بازدیدکننده در سبد خرید خود دارد.

قیمت‌گذاری جدید:هیچ نسخه رایگان برای این محصول وجود ندارد . هزینه این افزونه از ۱۷ دلار در هر ماه آغاز می‌شوند

10. Live Chat by Formilla

در این افزونه فقط میتوانید از یک اپراتور استفاده کنید. اگر به دنبال یک چت هستید که بتواند حجم بالایی از کاربران را کنترل کنید، به احتمال زیاد نیاز به ارتقا پیدا خواهید کرد، چون نسخه رایگان تنها به شما اجازه می‌دهد تا ۳۰ چت در ماه داشته باشید.با پرداخت هزینه امکان دسترسی به اپلیکیشن های موبایل برای iOS و آندروید می‌دهد تا شما بتوانید مستقیما از موبایل خود به کاربران پاسخ دهید. همچنین می‌توانید یک فرم ایمیل برای زمانی که چتتتان افلاین است راه‌اندازی کنید. همچنین از پشتیبانی چند زبانه استفاده می‌کنید، بنابراین نیازی نیست یک افزونه اضافی برای ترجمه نصب کنید.

قیمت‌گذاری جدید:شما می‌توانید با برنامه رایگان شروع کنید، اما برای کارکرد بیشتر، برای هر اپراتور در  ماه ۱۱.۹۹ دلار شروع می‌شود

11. WP Live Chat Support

افزونه چت آنلاین که پوسته از قبل تعریف شده دارد و میتوانید آنها را سفارشی کنید و به شما این امکان را می‌دهد که همه موارد را مستقیما از روی داشبورد وردپرس مدیریت کنید.شما میتوانید نظر کاربر را درباره گفتگو آنلاین بعد از اتمام گفتگو بپرسید.

قیمت‌گذاری جدید:WP نسخه اولیه رایگان است، اما شما می‌توانید هزینه یک سوم از ۴۹.۹۵ دلار برای ویژگی‌های اضافی را پرداخت کنید

12. Facebook Chat for WordPress

 

اگر سایت شما  به رسانه‌های اجتماعی وابسته باشد، این افزونه ممکن است تنها راه‌حل برای شما باشد. افزونه چت با فیس بوک به شما اجازه می‌دهد تا ویژگی‌های چت فیسبوک را به سایت وردپرسی شما بیاورید تا کاربران بتوانند به راحتی از اطلاعات تماس فیس بوک خود به شما دسترسی پیدا کنند. شما می‌توانید رنگ‌ها را سفارشی کنید، بنابراین به استفاده از رنگ آبی سنتی فیسبوک محدود نخواهید شد.این متصل شونده به شما پروفایل های کاربر می‌دهد و یک دکمه "like" برای بالا بردن رسانه‌های اجتماعی شما دارد.

قیمت‌گذاری جدید: 25 دلار است.

13. Casengo Live Chat Support

در نهایت،Casengo  به راحتی با Facebook، Twitter و WhatsApp ادغام می‌شود تا شما بتوانید با کاربرانی که در این برنامه  هستند گفتگو کنید.

قیمت‌گذاری جدید:شما میتوانید تا 14 روز رایگان استفاده کنید و بعد از ان باید ماهی 14 دلار پرداخت کنید.

 

افزونه های چت آنلاین به میزان زیادی به نیازهای شرکت شما بستگی دارد.اگر به دنبال یک راه سریع و آسان برای برقراری ارتباط با مشتریان خود و ایجاد روابط بهتر با مشتریان خود هستید، حتما چت آنلاین را به سایت خود اضافه کنید

بالا