رمز خود را فراموش کرده اید ؟

5 تا از بهترین افزونه های ساخت پاپ اپ

در 2 مقاله 10 تا از بهترین افزونه های ساخت پاپ اپ بررسی میکنیم.

در این مقاله، نگاهی به افزونه های پاپ اپ برای کمک به ایجاد جعبه‌های  زیبا می‌اندازیم که توجه بازدیدکنندگان شما را جلب میکند.اما قبل از بررسی افزونه ها اول ببینیم افزونه خوب برای پاپ اپ باید چه ویژگی داشته باشد؟

 • تنظیماتی برای تعیین جایی که میخواهیم پاپ اپ در انجا نمایش داده شود و به چه کسانی نشان داده شود
 • اقداماتی که یک کاربر باید انجام دهد تا پاپ اپ را ببیند مثل : اسکرول ، کلیک ،یا در نظر گرفتن زمان و ....

یک جستجوی سریع گوگل نشان می‌دهد که ابزارهای زیادی برای انتخاب وجود دارد. برای کمک به شما 10 تا از بهترین ها افزونه ها برای شما جمع آوری کرده ایم.

 لیست افزونه های که در این 2 مقاله بررسی کرده ایم:

 • HubSpot WordPress Plugin
 • Ninja Popups
 • Elementor Popups
 • Sumo List Builder
 • PopUp Domination
 • OptinMonster
 • Icegram
 • Popup Maker
 • Bloom Email Opt-Ins
 • Popups

1-HubSpot WordPress Plugin

افزونه HubSpot به شما این امکان را می‌دهد که به حساب کاربری خود در HubSpot متصل شوید و هر گونه تغییری که میخواهید در popups  ایجاد کنید. HubSpot به طور خودکار در سایت شما منعکس میکند، بدون این که هیچ کار اضافه‌ای روی سایتتان انجام دهید.

استفاده از HubSpot  آسان است. شما ابتدا نوع پاپ اپ را انتخاب کنید (باکس، بنر، یا اسلاید)و سپس متن را ویرایش کنید، تصویر و زمینه‌های فرم مربوطه را اضافه کنید، و در پایان پیام تشکر خود را اضافه کنید.

رفتار کاربران شما به طور خودکار در حساب کاربریتان در HubSpot اضافه می‌شود.

تمام ویژگی‌ها در این ابزار رایگان هستند.

۲. Ninja Popups

Ninja یکی از افزونه های پر فروش CodeCanyon است. با پرداخت ۲۶ دلار، شما دسترسی به سازنده پاپ اپ با بیش از ۷۰ قالب و انیمیشن دارید.

اگر شما نیاز به بیشتر از یک فرم داشته باشید به شما اجازه میدهد تا چندین فرم را در یک پاپ اپ قرار دهید.فناوری anti-adblocker به شما کمک میکند تا پاپ اپ خود را به بازدیدکنندگان نشان دهید حتی اگر از افزونه های مسدود کننده های پاپ اپ استفاده کرده باشند.هیچ نسخه رایگان وجود ندارد، تنها با پرداخت ۲۶ دلار میتوانید از این افزونه استفاده کنید.

3-Elementor Popups

طراحی پنجره‌های پاپ اپ با استفاده از  صفحه ساز مشهور  builder Elementor  ویژگی سازنده پاپ اپ Elementor Popups از همان امکانات  صفحه ساز استفاده می‌کند، به شما این امکان را می‌دهد که widgets و گزینه‌های استایل را به popups، مانند دکمه‌ها، تایمر معکوس، opt email، و چیزهای دیگر اضافه کنید.

با بیش از ۱۰۰ نمونه زیبا برای انتخاب وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد پنجره منحصر به فردی را بسازید.

در این افزونه  تجزیه و تحلیل انجام نمی‌شود. و در حالی که افزونه صفحه ساز Elementor برای استفاده آزاد است، ولی افزونه ساخت پاپ اپ تنها زمانی در دسترس است که نسخه حامی را خریداری کنید، که ۴۹ دلار برای یک وب سایت هزینه دارد، و ۱۹۹ میلیون دلار برای سایت‌های نامحدود است.

۴.Sumo List Builder

(Sumo)بیش از یک سازنده پاپ اپ است. این افزونه به افزایش تعداد ایمیل های شما همچنین به شبکه های اجتماعی، ایجاد ارتباط و تجزیه و تحلیل سایت کمک می‌کند. این برنامه دارای یک ماژول به نام سازنده لیست است، که به شما این امکان را می‌دهد تا popups ایجاد کنید. شما می‌توانید با توجه به منبع ترافیک یا کلیک، زمان ورود به صفحه، scroll و...را تنظیم کنید.

گر چه این افزونه نسخه رایگان دارد، تنها یک قالب رایگان در دسترس است و شما باید برای حذف نام تجاری Sumo افزونه پولی را خرید کنید. افزونه Premium از ۲۹ دلار شروع می‌شود، که در مقایسه با سایر افزونه های پاپ اپ جز افزونه های گران محسوب میشود.

5-PopUp Domination

یکی از قدیمی‌ترین ابزارهای ساخت پاپ اپ است. با این حال، به روز رسانی های مناسب حضورش را در بازار متوقف نکرده است. رابط بصری با سفارشی کردن یکی از الگوهای ۱۰۰ + که از پیش ساخته شده‌اند، نسبتا ساده است. این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا پاپ اپ را برای کاربران مختلف براساس زمان در صفحه، عدم فعالیت کاربر، قصد خروج، کلیک، زمان کلی روی وب سایت و شناور ماندن موس نشان دهید.

بالا