رمز خود را فراموش کرده اید ؟

مراحل طراحی سایت

1.تهیه پروتوتایپ

این فاز مهمترین بخش از کار می باشد که در آن تیم تخصصی ما در بخش آنالیز و محتوا ساختار و امکاناتی که می بایست در سایت شما قرار داشته باشد را به شما پیشنهاد می دهد. ما با آنالیز رقبای تجاری، بررسی سایتهای مشابه خارجی و امکان سنجی که از شما در قالب فرمهای استانداردی که انجام می دهیم بهترین ساختار و امکانات و چیدمان را به شما ارایه خواهیم داد.

2.طراحی گرافیک

همیشه یک گرافیک زیبا و چشم نواز می تواند یک نقطه برد بزرگ باشد، واحد گرافیک کاسپین سایت با طراحی های اختصاصی قالب صفحه اصلی و صفحات داخلی و رعایت کلیه استانداردهای ریسپانسیو تمامی صفحات وب سایت را قبل از اجرا بصورت فایلهای گرافیکی به تایید شما خواهند رساند.

3.انتخاب قالب

پس از تایید قالب گرافیکی صفحات، تیم HTML با استفاده از آخرین تکنولوژی ها شامل HTML5, CSS3 و همچنین زبانهای Java Script اقدام به اجرای صفحات در قالب وب می نمایند و HTML اجرا شده را در Browser ها و رزولیشن های مختلف و همچنین در حالت موبایل و تبلت تست می نمایند. در این فاز کلیه کدهای جاوا جهت اجرای اکشن های بخش های مختلف سایت نیز جاگذاری خواهد شد.

4.تست سایت

در آخرین مرحله قبل از تحویل پروژه تیم تست و ورود داده اقدام به تست تمامی بخش های سایت و ورود اطلاعات کامل می نمایند. در این مرحله داده های دریافتی از مشتری بهینه شده و در پنل سایت وارد می گردد و پنل مدیریت و همچنین استراتژی تولید محتوا آموزش داده می شود و در نهایت سایت روی دامنه اصلی آپلود خواهد شد

بالا